Ako zadať žiakom počet rokov splnenej školskej dochádzky: splní let PSD?

V Agende online v karte žiaka v položke štúdium môžete zadať "počet splní let PSD":

to je počet rokov školskej dochádzky, ktoré žiak splní daný školský rok na konci školského roka.

Ak žiak nikdy neopakoval ročník, tzn. má rovnaký ročník, aj rovnaký počet splní let PSD, tak stačí ponechať v karte žiaka "Splní let PSD automaticky podle ročníku třídy":

Ak raz zadáte počet splní let PSD, tak systém v ďalších rokoch už automaticky bude pridávať počet let PSD podľa toho, v koľkých rokoch sa v databáze nachádza, takže to nie je potrebné každý rok nastavovať.

V prípade potreby hromadného nastavenia počtu splní let PSD, označíte si žiakov v Agende Online a zvolíte "nástroje - hromadné operácie - změnit: splní let PSD", kde nastavíte 1 a zmeníte počet splní let PSD: