Ako doimportovať niektoré údaje na edupage z iných školských informačných systémov?

Ak ste nová škola a máte záujem o import údajov z iných školských informačných systémov, kontaktujte nás na emailovej adrese: info@edupage.org.
Ak už máte údaje naimportované a nastala nejaká zmena u žiaka vo vašom pôvodnom školskom informačnom systéme, tak zmeny si môžete doimportovať aj sami, pričom si viete presne pozrieť, čo sa bude importovať.
Zvoľte si funkciu "Import - Import ze školního informačního systému":

Zvolíte príslušný informačný systém, nahráte súbor a vyberiete školský rok, za ktorý sa údaje naimportujú. Za každý šk. rok sa údaje importujú zvlášť, čiže vždy si skontrolujte správnosť šk. roka.

V poslednom kroku importu pribudne možnosť "Detaily 1 stĺpec":

Kde si môžete pozrieť presné rozdiely medzi importovanými dátami a údajmi na Edupage.

Ak chcete naozaj naimportovať všetky dáta z daného stĺpca (pre všetky zobrazené riadky), možete kliknúť na tlačítko "Import 1 Sloupec". Vybrané zmeny môžete importovať pomocou "Import Výběr".