Jak připravit žákům osvědčení o účasti v soutěži Matematický klokan?

V levém menu vyberte Vyučování a poté modul Diplomy.

Vyberte kategorii Soutěže a klikněte na Osvědčení o účasti v soutěži Matematický klokan.

Zadejte datum soutěže, město, název školy a kategorii.

K diplomu můžete připojit i scan podpisu (razítka). Ako k diplomy pridať scan podpisu, príp. aj pečiatky?

Vyberte žáky z dané kategorie, kterým chcete připravit osvědčení. Mohou to být žáci z více tříd, kteří patří do zadané kategorie.

Systém připraví diplomy. Můžete je buď vytisknout/uložit do PDF (tlačítko Pouze vytisknout), nebo je můžete poslat žákům elektronicky přes EduPage. V druhém případě stiskněte tlačítko Uložit a poslat žákům.

Podobně připravíte diplomy pro žáky z dalších kategorií.

Pokud pošlete diplom elektronicky přes EduPage, žák/rodič obdrží notifikaci.

Klepnutím na notifikaci a dostane do modulu Známky, kde se nachází i sekce pro diplomy.

Kliknutím na diplom se tento zobrazí. Tady je v pravém horním rohu možnost diplom si stáhnout nebo vytisknout.

Více návodů k modulu Diplomy.