Jak skontaktować się tylko z wybranym nauczycielem lub uczniem?

English Slovenčina Deutsch Polish Russian Čeština Lithuania Hebrew

W celu skontaktowania się tylko z jednym wybranym nauczycielem, rodzicem, lub uczniem, należy użyć odnośnika Kontakt bezpośredni:

Otworzy się okno konwersacji. Będzie zawierało wszystkie wiadomości wymienione z tą osobą w przeszłości.

Jeśli ikona kontaktu jest wyszarzona, to znaczy, że jest on/ona aktualnie nie zalogowana. Jednak pomimo to, możesz do tej osoby napisać, a ona zobaczy wiadomość zaraz po zalogowaniu.

W prawej części wyświetlana jest aktualna konwersacja. Jeśli z prawej strony nazwiska, znajduje się liczba, to znaczy, że masz jakieś nieprzeczytane wiadomości.

Konwersacja może być zamknięta w każdej chwili, za pomocą znaku X w prawym górnym rogu. Po zamknięciu konwersacja nie jest tracona, więc kiedy znów skontaktujesz się z daną osobą, zostanie wyświetlona ponownie.