Ako preniesť protokolové čísla z minulého školského roka pre bilingvalistov?

maturita, protokolové čísla, protokolové číslo, preniesť

Protokolové čísla pre študentov päťročného bilingválneho štúdia vytvoríte v ich štvrtom ročníku. V piatom ročníku im teda protokolové čísla negenerujete, lebo sa im prenesú z minulého roka.

Ak chcete preniesť protokolové čísla bilingvalistom z minulého školského roka, musíte sa v aScAgende prepnúť do minulého školského roka cez menu Nastavenie - Aktuálny školský rok.
Po kontrole a overení, že žiak naozaj vo svojej karte protokolové číslo má, vypublikujete údaje na EduPage stránku.

Po publikovaní si otvoríte EduPage stránku a v menu Vyučovanie - Maturita sekcia Nahlasovanie EČ - Hromadné operácie vyberiete, že chcete generovať pre všetkých maturantov.
Nebojte sa, tým ktorí už majú čísla vygenerované, sa zobrazia a nezmenia. Je ale potrebné urobiť túto operáciu.

Vyberte si formát a čísla sa každému žiakovi vygenerujú. Tým, ktorí ich mali z minulého roka (bilingvalisti), sa načítajú pôvodné čísla.

Ako pridelím číslo protokolu pre našich maturantov?
Viac návodov: Maturita