Čo ak máme dvoch predsedov školskej maturitnej komisie (ŠMK)?

maturita, maturitná skúška, komisie, predseda

Predsedu školskej maturitnej komisie (ŠMK) nastavíte v sekcii Prihlasovanie - Nastavenia:
Kde nastavím predsedu školskej maturitnej komisie (ŠMK)?
Zadaný predseda ŠMK sa načíta potom do záverečných maturitných dokumentov ako napr. Protokol o maturitnej skúške, ...

Ak sú na vašej škole viacerí predsedovia školskej maturitnej komisie (napr. máte 2 bilingválne sekcie), postupujte takto:

1.
v sekcii Prihlasovanie - Nastavenia pridajte ďalšieho predsedu školskej maturitnej komisie kliknutím na ikonku plus:

Poznámka: zákládne nastavenie je, že žiaci majú nastaveného prvého predsedu ŠMK uvedeného v tomto zozname.

2.
ak máte nastavených dvoch alebo viac predsedov ŠMK, tak potom v sekcii Výsledky pribudla ďalšia hromadná operácia - nastaviť predsedu ŠMK. Označeným žiakom viete hromadne zmeniť predsedu ŠMK zo zoznamu:

Potom sa na maturitnom vysvedčení, protokole,... zobrazí študentom ten nastavený predseda ŠMK.

Viac návodov: Maturita