Slovenčina Kde budem zapisovať výsledky z písomnej časti MS?
Slovenčina Ako načítame do EduPage výsledky externej časti (EČ) z portálu CVTI-ŠVS BB?
Slovenčina Ako skontrolovať, či sme správne zadali do EduPage výsledky internej časti písomnej skúšky (PFIČ)?
Slovenčina Výsledné hodnotenie praktickej skúšky PČOZ
Slovenčina Žiak so zdravotným znevýhodnením (ZZ) má byť hodnotený bez úľavy. Kde to nastavím?
Slovenčina Kde budem zapisovať výsledky ústnej skúšky ÚFIČ?
Slovenčina Ako môžem vytlačiť známky žiakov počas štúdia pre jednotlivé komisie ÚFIČ?
Slovenčina Ako prenesiem výsledky maturantov bilingválneho štúdia z predchádzajúceho roka?
Slovenčina Ako zverejním maturantom výsledky jednotlivých častí maturitnej skúšky EČ, PFIČ, ÚFIČ?
Slovenčina Ako prihlásim našu školu na odber výsledkov EČ z CVTI-ŠVS?
Slovenčina Ako odošleme z EduPage naše výsledky PFIČ do CVTI-ŠVS (zber dát)?
Slovenčina Ako vedia učitelia zadávať čiastkové výsledky z internej časti skúšky PFIČ a ÚFIČ?
Slovenčina Kde zadám študentom formu PČOZ - praktickej časti odbornej zložky maturitnej skúšky?
Slovenčina Kde zadám žiakovi dátum konca maturitnej skúšky (MS)?
Slovenčina Kde nastavím maturantom výsledok Skúšku vykonal úspešne / neúspešne?
Slovenčina Výsledok PFIČ pre bilingválnych študentov potrebujeme na vysvedčení v inom formáte. Ako to spraviť?
Slovenčina Tlačová zostava: Výsledné hodnotenie písomnej formy internej časti maturitnej skúšky (PFIČ)
Slovenčina Tlačová zostava: Výsledné hodnotenie externej časti maturitnej skúšky (EČ)
Slovenčina Tlačová zostava: Výsledné hodnotenie ústnej skúšky (ÚFIČ)
Slovenčina Neúspešný výsledok pre dobrovoľný maturitný predmet
Slovenčina Ako nastavím maturantom koniec štúdia?
Slovenčina Pomocný hárok pre cudzie jazyky. Kde si ho vytlačím?
Slovenčina Potrebujem mať prázdne políčka v tlačovej zostave vyškrtnuté/nevyškrtnuté

Výsledky - Štatistiky a výkazy

Slovenčina Kde nájdem štatistiky výsledkov - známky a priemery?
Slovenčina 032 Protokol o maturitnej skúške (obal na protokoly žiakov). Kde si ho viem vytlačiť?
Slovenčina 404 Výkaz o výsledku maturitnej skúšky. Kde si ho viem vytlačiť?
Slovenčina Kde nastavím dátumy o jednotlivých častiach MS v tlačivách 404 a 032?
Slovenčina Štatistický výkaz - prospech a dochádzka (Škol SV2-01p, SV3-01p, SV4-01p)
Slovenčina Prečo sa mi nezobrazujú v celkových štatistikách končiaci žiaci? (deviataci, maturanti,...)

Výsledky - neúspech, oprava MS

Slovenčina Ako nastavím, z ktorých predmetov má študent povolené opakovať maturitnú skúšku?
Slovenčina Opravný / náhradný termín v septembri
Slovenčina Kde nastavím maturantom výsledok Skúšku vykonal úspešne / neúspešne?
Slovenčina Neúspešný výsledok pre dobrovoľný maturitný predmet
Slovenčina Ako a čo nastavím študentovi keď opakuje MS?
Slovenčina Tlačová zostava: Zoznam neúspešných žiakov