Ako pridelím číslo protokolu pre našich maturantov?

maturita, maturitná skúška

V časti Nahlasovanie EČ kliknite na Hromadné operácie.
Zvoľte nastavovanie čísla protokolov, vyberte aký formát má mať číslo protokolu:

Poznámka: čísla protokolov sa vygenerujú postupne pre maturantov zoradených abecedne podľa ich priezviska, čiže čísla protokolov tvoria postupnosť.

Ak chcete niekomu zmeniť/zadať číslo protokolu manuálne, tak si otvorte dvojklikom jeho záznam v časti "Nahlasovanie EČ" a vyplňte číslo protokolu:

Funkciou Hromadné operácie viete opakovane vygenerovať čísla protokolov pre tohtoročných maturantov. Žiakov s vyplneným číslom protokolu z minulého roka táto funkcia "preskočí". Tieto sa tam automaticky načítajú z minulého šk. roku.
Takto viete zabezpečiť, že čísla protokolov tohtoročných maturantov tvoria súvislú postupnosť.

Ako preniesť protokolové čísla z minulého školského roka pre bilingvalistov?
Viac návodov: Maturita