Chcem maturitný rozpis. Ako na to?

maturita, maturitný rozpis

A. PÍSOMNÁ FORMA
Keďže termíny sú centrálne dané, tak zadeľujete svojich maturantov iba do skupín písomnej formy:
Ako pripravíme maturitný rozvrh pre písomné skúšky EČ a PFIČ ?

B. ÚSTNA FORMA, vrátane PRAKTICKÝCH SKÚŠOK
Rozpis ÚFIČ v EduPage viete vygenerovať automaticky podľa vami zadaných podmienok a parametrov.
Alebo zadať ručne, ak ste si ho sami pripravili "na papieri".
Alebo skombinovať tieto dva prístupy.
Vo všetkých troch prístupoch začnite takto:

Otvorte si časť Maturity - Rozvrh. Postupne nastavte:

1. Predmety
pre každý maturitný predmet nastavte:
a) učebne pre daný predmet, len z týchto sa budú potom vyberať učebne pre jednotlivé komisie tohto predmetu
b) dĺžku prípravy a odpovede
c) ak pre tento predmet budete ručne zadávať rozpis, tak označte "Negenerovať do rozpisu ústnych skúšok"
d) predsedu predmetovej maturitnej komisie

2 . Komisie
Pre každý maturitný predmet vytvorte jednu (alebo viacero) maturitnú komisiu:
Ako vytvoriť maturitné komisie?

3.A
Teraz už viete dať v EduPage automaticky vygenerovať maturitný rozpis podľa vašich požiadaviek. Otvorte si Editor maturít:
Ako vygenerujem maturitný rozvrh pre ústnu časť MS - ÚFIČ ?

3.B
Alebo ak máte jednoduchý rozpis hotový "na papieri", zadajte ho ručne do EduPage:
Môžem pre niektorý predmet nastaviť termín ústnej skúšky ručne - mimo generátora?
Aj takto ručne zadaný rozvrh viete vizuálne skontrolovať alebo upraviť v Editore maturít (bod 4.)

4.
V Editore maturít je pekne vizuálne zobrazený maturitný rozpis po žiakoch, komisiách, miestnostiach.
Rozpis viete v Editore ešte sami upravovať (jednoduchým premiestňovaním kartičiek) a následne dať ho systémom skontrolovať:
Ako ručne upravím vygenerovaný rozpis v Editore maturít?
Ako viem skontrolovať či maturitný rozpis spĺňa naše požiadavky?

5.
Zobrazený rozvrh uložte študentom do maturitného rozpisu alebo ho uložte iba ako zálohu a vygenerujte si ďalšiu verziu rozvrhu.
Ako uložiť finálnu verziu vygenerovaného maturitného rozvrhu?

6.
Až keď niektorú verziu uložíte do rozpisu študentov, prenesie sa rozpis z Editora maturít do EduPage / do modulu Maturita.
Uložiť do rozpisu študentov viete aj opakovane. V princípe rozpis môžete meniť a upravovať až do okamihu, kým ho zverejníte svojim maturantom.
Ako zverejním našim žiakom maturitný rozpis písomnej alebo ústnej časti MS?

7.
Po týchto krokoch viete v EduPage generovať pomocné tlačové zostavy, zapíšete priebežné výsledky a na záver dáte vygenerovať maturitné protokoly a vysvedčenia.

Viac návodov: Maturita