Ako nastaviť, že žiaci bilingválneho štúdia musia byť skúšaní konkrétnou komisiou?

maturita, maturitný rozpis, maturitná komisia

Spravte tieto dva kroky:

1. žiakom nastavíme a uzamkneme vybratú komisiu
V časti Rozvrh / Rozpis ÚFIČ vyfiltrujte žiakov bilingválnej triedy a jeden predmet. Cez hromadné operácie týmto žiakom nastavte konkrétnu komisiu pre vybratý predmet.
Hromadné operácie k maturitnému rozvrhu

Poznámka: komisiu viete nastaviť a uzamknúť aj jednotlivo pre jedného žiaka. V časti Rozvrh / Rozpis ÚFIČ dvojkliknite na žiaka, vyberte a uzamknite komisiu.

2. pre danú bilingválnu komisiu nastavte maximálny počet žiakov
V časti Rozvrh / Komisie vyhľadajte komisiu a dvojklikom otvorete jej nastavenia.
Políčko Max. počet žiakov celkom: nastavte počet žiakov bilingválneho štúdia. Takto zabezpečíte že generátor rozvrhu rešpektuje voľbu komisie pre týchto žiakov. Čiže komisiu pridelí iba týmto bilingválnym žiakom a žiadnym iným.

Ako vytvoriť maturitné komisie?
Ako vygenerujem maturitný rozvrh pre ústnu časť MS - ÚFIČ ?
Viac návodov: Maturita