Prihlasovanie na MS

Slovenčina Ako spustíme prihlasovanie na riadny termín MS?
Slovenčina Kedy sa študenti môžu prihlasovať na maturitné predmety a ktoré predmety si môžu vyberať?
Slovenčina Opravný / náhradný termín v septembri
Slovenčina Študent - prihlasovanie maturitných predmetov
Slovenčina Rodič - prihlasovanie maturitných predmetov
Slovenčina Nahlasovanie zoznamu študentov a predmetov na CVTI SR - ŠVS BB
Slovenčina Kde nastavím poradie maturitných predmetov pre nahlasovanie do CVTI SR?
Slovenčina Ako nastavím študentom ich zvolené maturitné predmety?
Slovenčina Ako opravím prihlášku, ak sa maturant pomýlil?
Slovenčina Čo znamená červený trojuholník s výkričníkom v okne Prihlasovanie?
Slovenčina Opravná/náhradná maturitná skúška - prihlásenie študentov z minulého školského roka
Slovenčina Ako hromadne nastavím študentom typ termínu maturitnej skúšky?
Slovenčina Prihlásený maturant prestúpil na inú školu, potrebujeme ho vymazať. Ako treba postupovať?
Slovenčina Ako vymažem nepotrebný záznam o prihlásení na maturitný termín?
Slovenčina Ako odstrániť žiaka zo zoznamu maturujúcich?
Slovenčina Žiak si dodatočne odhlásil dobrovoľný maturitný predmet. Ako to nastaviť?
Slovenčina Ako a kde zadám žiaka, ktorý je z inej školy a u nás bude konať maturitnú skúšku?
Slovenčina Ak náš študent ide z niektorého predmetu maturovať na inú školu, ako to máme zadať?
Slovenčina Žiak so zdravotným znevýhodnením (ZZ) má byť hodnotený bez úľavy. Kde to nastavím?
Slovenčina Tlačová zostava: Zoznam prihlásených žiakov na MS
Slovenčina Septembrový termín MS sme omylom vytvorili ako riadny termín a nie ako náhradný. Ako to opraviť?
Slovenčina Ak jeden študent robí v septembri aj náhradný aj opravný termín. Ako to spraviť?
Slovenčina Ako nastaviť rôzne povinné predmety pre rôzne triedy alebo výber cudzieho jazyka z viacerých možností?
Slovenčina Ako si študent v prihláške zvolí formu PČOZ?