Krok 3 - respondent vyplní dotazník

Wellbeing a autoevalvácia školy, Anonymný dotazník, vyplneniedotazníka, zmeniť odpovede, dátum uzávierky, anonymné kódy

Vaši učitelia, žiaci a rodičia si už náhodne vyžrebovali kartičku so svojím kódom.

Nikto – ani EduPage, ani administrátor, ani riaditeľ - nevie, ktorý kód má respondent priradený. Takto je zaručená anonymita prieskumu.

Vyplnenie dotazníka je dobrovoľné.
Ak sa respondent rozhodol dotazník vyplniť, otvorí si stránku anonymnydotaznik.sk vo webovom prehliadači na počítači a zadá anonymný kód zo svojej kartičky:

Ak ste v danom prieskume vybrali viac ako jeden dotazník, tak v ďalšom okne si respondent zvolí, ktorý z dotazníkov ide vypĺňať:

Spustí sa daný dotazník z tohto prieskumu a respondent môže odpovedať na pripravené otázky.

Na dotazník má respondent neobmedzený čas. V kľude si vie odpovede premyslieť.
Dotazník je ale možné vyplniť len do dátumu, ktorý ste uviedli pri vytvorení kódov (Krok 1). Tento dátum je uvedený aj na vyžrebovanej kartičke s kódom.

Po odovzdaní dotazníka respondent už nevie svoje odpovede zmeniť.
Avšak dotazník je možné zatvoriť bez uloženia a vyplniť ho odznova do určeného dátumu uzávierky prieskumu.

So svojím vyžrebovaným kódom si respondent vie do zadaného dátumu otvoriť postupne všetky dotazníky v danom prieskume:

Tip: dotazník si môže otvoriť respondent veľmi jednoducho aj na mobilnom zariadení - načítaním QR kódu zo svojej vyžrebovanej kartičky.

Rodič/žiak/učiteľ - ako vyplním anonymný dotazník, ktorý prebieha na mojej škole?

Krok 4 - výsledky po ukončení prieskumu

Špecifiká pre dotazníky "Wellbeing a autoevalvácia školy"
Viac návodov: Anonymný dotazník