Rodič - Ako vyzdvihnúť dieťa zo školy

Slovenčina Deutsch Čeština

1. Na úvodnej strane vo svojej mobilnej aplikácii kliknite na dlaždičku "Vyzdvihovanie zo školy".

2. Posunutím požiadajte o vyzdvihnutie dieťaťa.

3. Zadajte bezpečnostný vzor.

Hotovo

Učiteľovi sa poslala žiadosť o vyzdvihnutie dieťaťa. Vie, že ku škole dorazíte v priebehu 10 minút a pošle dieťa na vrátnicu, aby keď dorazíte bolo zbalené a pripravené.

Keď učiteľ Vaše dieťa pošle na vrátnicu, príde vám notifikácia a v mobilnej aplikácii uvidíte oznam "Dieťa ide na vrátnicu".

Keď svoje dieťa preberiete, kliknutím na 'Mám dieťa v poriadku' informujete učiteľa/vychovávateľa o jeho prevzatí.

Poznámky:
- Ak idete funkciu 'Vyzdvihovanie zo školy' použiť prvý krát, nastavte si ju.
Rodič - prvotné nastavenia funkcie Vyzdvihovania zo školy

- Túto funkciu môžete použiť iba vtedy, keď niektorý z učiteľov v daný deň vyzdvihovanie aktivoval. Službu aktivujú až keď reálne sú na vyzdvihovanie pripravení, niekedy po obede.

- Aktivovať ju môže priamo vychovávateľ Vášho dieťaťa. Alebo to môže byť vrátnik, ktorý ma na starosti celú školu. Môže to byť pre dané dieťa aj viac učiteľov, týmto všetkým príde správa. Záleží od nastavení každej školy.

- Ak však z ľubovoľného dôvodu nikto z učiteľov v daný deň vyzdvihovanie pre Vaše dieťa ešte neaktivoval - musíte buď počkať alebo ísť po dieťa bez využitia oznámenia via EduPage a modul Vyzdvihovanie.