Ako podať Zápisný lístok na stravovanie s Návratkou - viac jedál

Zápisný lístok vypĺňa zákonný zástupca, ktorý chce prihlásiť svoje dieťa na stravovanie.
Súčasťou Zápisného lístka je Návratka - rodič môže požiadať o dotáciu na stravu.

V Zápisnom lístku na stravovanie s Návratkou - viac jedál je možné dieťa prihlásiť na:
- iba desiatu
- obed a desiatu
- iba obed

Zákonný zástupca dieťaťa môže požiadať o dotáciu na stravu formou Zápisného lístka s Návratkou.
Ak to váš školský administrátor povolí, Zápisný lístok na stravovanie s Návratkou k žiadosti o dotáciu na stravu môžete podať elektronicky cez EduPage zo svojho rodičovského konta.

Spraviť tak môžete aj cez EduPage mobilnú aplikáciu.
1. Na úvodnej obrazovke kliknite na 'červené plus' alebo na tehličku 'Žiadosti/Vyhlásenia'.
2. Kliknite na 'Žiadosť/Vyhlásenie'.
3. Ak Vaša škola okrem obedov ponúka aj možnosť poskytovania desiaty, vyberte Zápisný lístok na stravovanie s Návratkou - viac jedál.
4. Zvoľte školský rok, pre ktorý Zápisný lístok s Návratkou podávate.
5. Vyberte si z možností prihlásenia sa na stravu - iba desiatu / obed a desiatu / iba obed.
6. Zákonný zástupca môže požiadať o dotáciu na stravu pre svoje dieťa formou Návratky, ktorá je súčasťou Zápisného lístku. Vyberte možnosť 'žiadam o poskytnutie dotácie na stravu na dieťa'.
7. Vyplňte ročník, ktorý bude Vaše dieťa v školskom roku, ku ktorému Zápisný lístok podávate, navštevovať.
(Ak podávate Zápisný lístok na budúci šk. rok napr. v júni, kedy dieťa navštevuje 4.ročník, potom zvoľte 5. ročník).
8. Zadajte číslo účtu a v hornej časti obrazovky stlačte "Podať novú žiadosť/vyhlásenie". Vaša žiadosť bude odoslaná škole.

Žiadosť je rovnako možné podať aj po prihlásení sa z webu:
Zvoľte modul 'Žiadosti / Vyhlásenia'.

Kliknite na 'červené +'.

Zvoľte školský rok, pre ktorý Zápisný lístok s Návratkou podávate.

Zadajte číslo účtu a stlačte "Uložiť". Vaša žiadosť bude odoslaná škole.

Ak máte na škole viac detí, Návratku je potrebné podať za každé dieťa zvlášť.