Rodič/žiak/učiteľ - ako vyplním anonymný dotazník, ktorý prebieha na mojej škole?

Anonymný dotazník, wellbeing, vyplnenie dotazníka, výsledky dotazníka, dátum uzávierky, kartička s anonymným kódom

Vaša škola spustila cez EduPage anonymný prieskum, aby ste sa mohli zapojiť a bezpečne odpovedať na danú tému.
Škola zabezpečila, že ste si náhodne vyžrebovali jednu kartičku s anonymným kódom.
Ako vyzerajú kartičky s anonymnými kódmi?

Na počítači si otvorte stránku anonymnydotaznik.sk a zadajte anonymný kód z kartičky.
Alebo jednoducho mobilom oskenujte QR kód, ktorý sa na kartičke nachádza.

Po zadaní kódu sa otvorí okienko so základnými informáciami o dotazníku. Zeleným tlačidlom viete dotazník spustiť a odpovedať na pripravené otázky:

Dotazník viete vyplniť a odovzdať do dátumu uzávierky prieskumu. Je uvedený aj na vašej vyžrebovanej kartičke.
Po spustení máte neobmedzený čas, viete si svoje odpovede premyslieť.

Vaše odpovede sa zaevidujú až po odoslaní, priebežne sa nikam neukladajú.

Preto ani nie je možné uložiť si čiastočne vyplnený dotazník a neskôr pokračovať.
Ak potrebujete prerušiť hodnotenie, zatvorte dotazník bez uloženia. A neskôr ho celý od začiatku vyplňte a odovzdajte.

Pri odovzdávaní dotazníka vás systém upozorní, ak ste na niektoré otázky neodpovedali. Môžete sa tak rozhodnúť, či sa teraz do dotazníka vrátite a svoje odpovede doplníte. Alebo či odovzdáte dotazník s nezodpovedanými otázkami.

Poznámka: ak ste neodpovedali ani na jednu otázku, tak sa dotazník neodovzdá, iba ho zatvoríte a môžete ho neskôr - do uzávierky dotazníka - vyplniť a odovzdať.

Po odovzdaní odpovedí sa váš kód už nedá použiť .
To preto, aby nikto cudzí nemohol váš kód použiť a ani vaše odpovede pod týmto kódom pozrieť či zmeniť.

Vyplnenie dotazníka je dobrovoľné.

Nikto – ani EduPage, ani administrátor, ani riaditeľ - nevie, ktorý kód ste si vyžrebovali.
A nikto ani nevie, ako ste vy na otázky odpovedali.
Je anonymný dotazník naozaj anonymný?

Viac návodov: Anonymný dotazník