Ako akceptujem Vyhlásenie o bezpríznakovosti žiaka

Ak škola umožňuje rodičom elektronické podávanie Vyhlásenia, triedny učiteľ ich môže akceptovať nasledovnými spôsobmi:

Či už na webe alebo v mobilnej aplikácii vidí učiteľ odovzdané Vyhlásenia v správach.

Po kliknutí na správy sa učiteľ dostane do modulu s notifikáciami, kde medzi správami vidí aj podané Vyhlásenia.

Kliknutím vyberie konkrétnu správu. Otvorí sa nové okno s odovzdaným vyhlásením s možnosťou 'Akceptovať'.

Iný spôsob ako Vyhlásenie akceptovať:
V úvodnej obrazovke vyberte sekciu Žiadosti/Vyhlásenia

V záložke 'Žiadosti na schválenie' akceptujete čakajúcu žiadosť kliknutím na zelenú ikonu v pravej časti.

Rodič je o akceptovaní Vyhlásenia okamžite informovaný správou či už vo webovej aplikácii, alebo v mobilnej aplikácii na svojom smartfóne.

Triedny učiteľ môže akceptovať Vyhlásenie aj cez mobilnú aplikáciu EduPage:

Ako si môže triedny učiteľ pozrieť kompletný zoznam rodičmi podaných Vyhlásení o bezinfekčnosti/bezpríznakovosti nájdete tu:
Kde nájdem rodičmi podané Vyhlásenia
Ako si môže triedny učiteľ vytvoriť prehľad - koľko bolo podaných Vyhlásení o bezpríznakovosti elektronicky a ktorí študenti tak doposiaľ neurobili - nájdete tu:
Ako vytvoriť prehľad odovzdaných Vyhlásení o bezpríznakovosti