Kde si môžem pozrieť potvrdenia od lekára k dlhodobému chýbaniu?

Rodič Vám vie zadať ospravedlnenku už v prvý deň keď dieťa chýba. Dieťa zároveň odhlási z obedu a škola vie, že dieťa je doma, nemusí sa obávať, či sa mu niečo stalo. Učiteľ ospravedlnenku akceptuje a táto ospravedlnenka automaticky ospravedlní aj chýbania zadané v ETK, škola nemusí nič ďalšie robiť.
Ak dieťa chýba dlhšie, rodič rovnakým spôsobom zadá ospravedlnenku na ďalšie dni.

Ak dieťa chýba dlhodobejšie a rodič musel s dieťaťom navštíviť lekára, ospravedlnenky už zadávať znova nemusí. Má možnosť nahrať v záložke Dochádzka potvrdenie od lekára/dokument:

V mobilnej aplikácii potvrdenia nájdete v časti "Dochádzka".
V záložke "Po žiakoch" vyberte konkrétneho žiaka.
Potom v záložke "Dokumenty k ospravedlnenkám" vidíte nahrané potvrdenia. Potvrdenie sa Vám zobrazí, keď naňho kliknete.

Na webe potvrdenia nájdete v časti "Dochádzka žiakov".

Vyberte konkrétneho žiaka. V hornom menu kliknite na "Dokumenty k ospravedlnenkám".

Kliknutím na názov súboru sa Vám dokument zobrazí.

Poznámka: EduPage vie tieto dokumenty od lekára - samozrejme po odsúhlasení rodičom - nahrať priamo zo systému eZdravie 2043.