Ako skontrolujem platnosť autentifikačného certifikátu?

platnosť certifikátu vypršala, exspirovala, neplatný certifikát, predĺženie, exspirácia

Pre správne fungovanie prepojenia modulu eGovernment na slovensko.sk je potrebný platný autentifikačný certifikát.
30 dní pred exspiráciou pôvodného certifikátu začnete dostávať správy o blížiacom sa konci platnosti certifikátu.
Z vašej strany nie je potrebné robiť nič. O nový certifikát požiadame za vás.
Ak v nastaveniach vidíte, že platnosť vášho certifikátu je v poriadku, znamená to, že už máte pridelený nový. Prichádzajúce správy upozorňujúce na exspiráciu pôvodného teda nemusíte riešiť.

Platnosť vášho najnovšieho autentifikačného certifikátu skontrolujete v nastaveniach modulu eGovernment.

Údaj o platnosti certifikátu nájdete v časti 3. Zaregistrovanie certifikátu a plnomocenstva na ÚPVS:

Pozri aj:

Ako si prepojím EduPage eGovernment a Slovensko.sk?