Ako akceptovať Návratku k žiadosti o dotáciu na stravu

Prostredníctvom modulu Žiadosti/Vyhlásenia je možné, aby rodič podal Návratku k žiadosti o dotáciu na stravu.
Ako podať Návratku k dotácii na stravu - platí od 1.9.2024

Povoliť podávanie Návratky k žiadosti o dotáciu na stravu v module Žiadosti/Vyhlásenia môžete podľa návodu:
Administrátor - ako povoliť podávanie žiadostí/vyhlásení?

Návratku môže akceptovať triedny učiteľ za žiakov svojej triedy, admistrátor za všetkých žiakov.
Administrátor môže prideliť právo aj inému zamestnancovi, napr. vedúcej školskej jedálne:
Ako prideliť právo administrovať celú skupinu žiadostí o dotáciu na stravu

Podanú Návratku je potrebné akceptovať.
Pozn.:
Administrátor nájde podané Návratky v module 'Žiadosti/Vyhlásenia', nedostáva notifikáciu o každej podanej Návratke.

Triedny učiteľ alebo zamestnanec s právom na administráciu Návratky dostane o jej podaní správu.

Akceptovať ju môže kliknutím za zelenú ikonu akceptácie

alebo akceptuje žiadosť po jej otvorení.

Administrátor akceptuje žiadosti po prihlásení sa na webe.
Triedny učiteľ alebo zamestnanec s právom na administráciu Návratiek ich môže akceptovať aj v mobilnej aplikácii.

Akceptovaním žiadosti dostane rodič spätnú väzbu o tom, že škola Návratku k žiadosti o dotáciu na stravu eviduje.

Z akceptovaných návratiek je možné si pripraviť Prehľad so zoznamom všetkých podaných návratiek.
Ako pripraviť zoznam detí, ktorých rodičia požiadali o dotáciu na stravu - obdobie od 1/9/2024