Hromadné zadávanie rôznych poplatkov v jednom predpise

predpis, rozdielny poplatok, importovať poplatky žiakov, Excel

English Slovenčina

V prípade, že potrebujete vytvoriť predpis s rozdielnym poplatkom pre každého používateľa, môžete využiť funkciu Importovať poplatky žiakov pri vytváraní nového predpisu/editovaní existujúceho predpisu.

V našom príklade si vytvoríme predpis Plávanie a pri pridávaní Platiteľov využijeme nástroj Importovať poplatky žiakov (Excel):

Otvorí sa nám nové dialógové okno, do ktorého je potrebné vložiť pripravené údaje z Excelu.

Vopred pripravený zoznam používateľov s hlavičkou (Používateľ, Trieda, Poplatok) v Exceli si označíme a skopírujeme.

Údaje vložíme do dialógového okna.

Upravíme zaradenie stĺpcov podľa potreby.

HOTOVO! Naimportovali sme zoznam žiakov s rozdielnymi poplatkami a predpis nezabudneme uložiť.

Zoznam všetkých návodov k platobným predpisom nájdete tu: Definovanie platobných predpisov