Záložka Oznámenia

Záložka Oznámenia Vám poskytuje informácie o tom, ako nastávali v prijímaní uchádzačov zmeny v čase. Pomôže Vám vyriešiť najnovšie zmeny v ohlásených nástupoch žiakov.

Príklad: Uchádzač potvrdil nástup na školu, kde ho prijali, ale zároveň podal na Vašu školu odvolanie proti rozhodnutiu o neprijatí. Vo svojom EduPage vidíte, že uchádzač nastupuje na inú školu. Keď takéhoto uchádzača prijmete na odvolanie, je pre Vás dôležité vedieť, či jeho rozhodnutie nastúpiť na inú školu padlo predtým, ako ste ho prijali na odvolanie, alebo až potom a teda naozaj nenastúpi.

Systém vám vie pomôcť čo najskôr zistiť túto informáciu a prijať na jeho miesto iného uchádzača.

V záložke Oznámenia vidíte prehľad oznámení, ako prichádzali zoradené podľa času.

Pozrite si aj návod, ako na uvoľnené miesto môžete prijať žiaka na odvolanie Prijímanie žiakov na odvolanie