Ako prideliť uchádzačom kód testu na anonymný priebeh prijímacieho konania

Ak chcete, aby uchádzači počas prijímacieho konania nevystupovali pod vlastným menom, ale anonymne, môžete im prideliť kód testu.
Tento kód je iný ako kód, pod ktorým budú vygenerované rozhodnutia. Ak nepotrebujete anonymizovať uchádzačov počas prijímacieho konania, kód testu im nemusíte generovať. Aj bez kódu testu budete vedieť zverejniť výsledky prijímačiek.

Zverejnenie zoznamu uchádzačov podľa výsledkov prijímacieho konania na webe alebo výveske školy

V module "Prijímačky" v hornom menu vyberte sekciu "Správy-Komunikácia". Vyberte konkrétny odbor. Nad tabuľkou s uchádzačmi kliknite na ikonu "Uvádzať stĺpce" a zaškrtnite možnosť "Kód testu", aby ste tento stĺpec videli v tabuľke.

Kód je možné vygenerovať hromadne pre všetkých uchádzačov konkrétneho odboru.
Skontrolujte si, či máte vybratý správny odbor.
V tabuľke nechajte zaškrtnutý horný zaškrtávač vľavo.
Kliknite na "Hromadné nastavenie".

V otvorenom okne zaškrtnite možnosť "Generovať kód testu". Ostatné nastavenia nemeňte. Kliknite na "Nastaviť" a svoju voľbu potvrďte.

Všetkým uchádzačom bol vygenerovaný náhodný kód testu.

Kódy je možné generovať aj po jednom v "Detaile" pri každom žiakovi zvlášť. Môžete kód nechať vygenerovať náhodne, alebo zadať vlastný kód. Kliknite "Uložiť".

Ako oznámiť uchádzačom kód testu na anonymný priebeh prijímacieho konania

Zverejnenie výsledkov prijímacieho konania s kódmi testu namiesto mien uchádzačov