Ako zadať do systému potvrdenie o nástupe, ktoré nám oznámili telefonicky alebo prišlo poštou?

Potvrdenia o nástupe, ktoré prišli poštou, môžete zadať do systému stlačením ikony obálky v stĺpci "Pošta" v časti "Vyhodnotenie/Rozhodnutia".
(Ikona obálky sa Vám zobrazí po informovaní uchádzača o výsledku prijímačiek. Ako informovať rodiča o prijatí/neprijatí na školu?)

Ak ide o prijatého uchádzača, môžete vybrať, či uchádzač nastupuje alebo nenastupuje do školy.

Takto zadané informácie sa zobrazia v prehľade.

Pokiaľ rodič a škola zadajú navzájom rôzne informácie, v stĺpci Odpoveď sa zohľadní to, čo zadala škola.

Pozri aj:
Ako zadať do systému odvolanie, ktoré nám oznámili telefonicky alebo prišlo poštou?
Ako zadať do systému späťvzatie odvolania

Všetky návody k prijímaciemu konaniu pre SŠ: Prijímacie skúšky na SŠ - stredná škola
Všetky návody k prijímaciemu konaniu pre ZŠ a MŠ: Prijímacie konanie/zápis na ZŠ, MŠ a ZUŠ