Nové funkcie a vylepšenia v module Súťaže

1. NOTIFIKÁCIE
Notifikácie o súťažiach budú chodiť učiteľom do aplikácie EduPage. Každý učiteľ má možnosť vlastného nastavenia notifikácií o súťažiach, o ktorých chce byť v priebehu roka infomovaný vo svojom EduPage. Notifikácie v predstihu budú upozorňovať na blížiace sa termíny (konania súťaže, registrácie, zápisu výsledkov šk. kola, zverejnenia výsledkových listín a pod.).
Ako si nastavím súťaže a kategórie, o ktorých chcem dostávať notifikácie?

2. nová záložka KALENDÁR - v tejto záložke nájdete všetky nastávajúce termíny v časovej následnosti.
Kde nájdem kalendár s termínmi jednotlivých súťaží a kôl?

3. ODOVZDÁVANIE úloh DOMÁCEHO KOLA - žiaci môžu odovzdať vypracované úlohy MO, FO a ChO cez EduPage bez predchádzajúcej registrácie učiteľom.
Žiak - riešim domáce kolo MO, FO, ChO. Kde nájdem zadania a ako odovzdám svoje riešenia?
Domáce kolá olympiád - prehľad

4. nová záložka TREBA REGISTROVAŤ - zoznam žiakov, ktorí postupujú do vyššieho kola súťaže a zatiaľ neboli školou zaregistrovaní.
Ako ma EduPage upozorní, že treba zaregistrovať postupujúcich žiakov?

5. nová záložka OTVORENÉ REGISTRÁCIE - zoznam súťaží, ktoré majú aktuálne otvorené registrácie
Kde zistím, že registrácia do súťaže je už otvorená?

Viac návodov: Súťaže