Kde nájdem kalendár s termínmi jednotlivých súťaží a kôl?

súťaže, termíny

V module Súťaže v časti Kalendár vidíte nastavané termíny pre súťaže, kolá a kategórie.

Pri nastavení áno v stĺpci Moje súťaže sa vo vyberacom okne súťaží zobrazia iba súťaže, ktoré máte zvolené v nastaveniach notifikácií.
Ako si nastavím súťaže a kategórie, o ktorých chcem dostávať notifikácie?
Ak nastavíte nie, budete mať možnosť vybrať ľubovoľnú súťaž.

Štandardne sa zobrazia termíny ktoré sa ešte len budú konať v budúcnosti.
Ak chcete skontrolovať termíny, ktoré už boli, dajte si zobraziť stĺpec Platnosť a nastavte filter na všetky hodnoty:

Taktiež je možné vybrať naraz aj viacero kategórií cez možnosť viac.

V kalendári nájdete všetky termíny týkajúce sa konkrétnej súťaže, kola a kategórie v tomto školskom roku:
- termíny konania súťaže,
- termíny odkedy a dokedy môže učiteľ žiaka na súťaž registrovať,
- termín odovzdania vypracovaných zadaní DK,
- termíny dokedy má učiteľ (v domácom alebo školskom kole) alebo organizátor vyššieho kola súťaže zapísať súťažiacim získané body,
- termín centrálneho zverejnenia výsledkových listín súťaže (niektoré VL môžu byť zverejnené individuálne organizátorom kola aj skôr),
- termín vytvorenia pozvánok do vyššieho kola (u súťaží, v ktorých nie je postup podľa automatických kritérií) a po tomto termíne už nemôže pribudnúť ďalšia pozvánka, je teda možné zaregistrovať naraz všetkých postupujúcich žiakov školy bez potreby kontroly ďalších zmien.

Učitelia, ktorí si vo vlastnom nastavení vyberú súťaže a kategórie, budú v rámci notifikácií o týchto termínoch priebežne informovaní.
Ako si nastavím súťaže a kategórie, o ktorých chcem dostávať notifikácie?

Ako zadám pre súťaž kontaktnú osobu pre organizátorov a pre žiakov?
Viac návodov: Súťaže