Prečo sa vo výsledkových listinách zobrazuje nesprávny názov našej školy?

Vo výsledkovej listine ukončenej súťaže sa zobrazuje názov vašej školy tak, ako bol zadaný v čase súťaže vo vašom EduPage.

Prihláste sa ako administrátor EduPage. V ľavom menu kliknite na Sprievodcu, ďalej vyberte nastavenie Základných informácií:

Nastavený názov školy vidíte v prvom okne Základné údaje. V prípade potreby názov alebo adresu školy opravte:

Poznámka: Nastavený email školy upravujte s rozvahou. Slúži aj na obnovu administrátorského hesla.

Ak potrebujete opraviť názov vašej školy vo výsledkovej listine už ukončenej súťaže, je potrebné o to požiadať mailom na sutaze@asc.sk. Treba uviesť správny názov školy, názov EduPage a o ktorú súťaž (kategóriu, kolo) sa jedná.

Ak vaša škola používa program aScAgenda, skontrolujte zároveň aj tam zadaný názov školy:
aScAgenda - kde mám zadať údaje školy?

Viac návodov: Súťaže