Domáce kolá olympiád - prehľad

Slovenčina Čeština

Cez EduPage môžete zrealizovať aj domáce kolá olympiád, kde žiaci riešia zadané úlohy sami doma a svoje riešenia majú doručiť poverenému učiteľovi do daného termínu.

1. Zadania domáceho kola nemusíte žiakom vytlačiť, sú pripravené aj v EduPage a žiaci sa k nim dostanú v module Súťaže vo svojom EduPage konte. Žiakov nie je potrebné dopredu registrovať ani zasielať kód. Registrácia sa vytvorí automaticky po prvom nahliadnutí žiaka do zadaní domáceho kola v jeho EduPage.

2. Po vyriešení žiaci nahrajú svoje riešenie úlohy priamo do EduPage:
Žiak - riešim domáce kolo MO, FO, ChO. Kde nájdem zadania a ako odovzdám svoje riešenia?

3. Nahraté súbory uvidíte hneď v module Súťaže v časti Priebeh súťaže. Riešenia úloh teda nemusí žiak odovzdať už iným spôsobom:
Učiteľ - kde uvidím odovzdané riešenia domáceho kola súťaže?

4. Vypracované úlohy domáceho kola svojich žiakov opravte, obodujte a zapíšte do EduPage:
Ako zadám žiakom vlastné dodatočné body za jednotlivé časti v školskom (domácom) kole súťaže?

5. Po zapísaní bodov sa zobrazí v EduPage priebežná výsledková listina domáceho kola:
Kde vidím priebežnú výsledkovú listinu pre naše školské kolo súťaže?
V kaledári vidíte dokedy musíte domáce kolo vyhodnotiť a zapísať žiakom ich body.
Kde nájdem kalendár s termínmi jednotlivých súťaží a kôl?

6. Po ukončení domáceho kola EduPage potvrdíte postup do ďalšieho kola :
Ako zaregistrujem postupujúceho žiaka do vyššieho kola súťaže cez výsledkovú listinu?

7. O ďalších krokoch budete včas informovaní cez EduPage správu. Nastavte si vo vašom školskom EduPage notifikácie, aby ste dostali aktuálne informácie o súťaži a nastavte pre organizátorov súťaže kontaktnú osobu:
Ako si nastavím súťaže a kategórie, o ktorých chcem dostávať notifikácie?
Ako zadám pre súťaž kontaktnú osobu pre organizátorov a pre žiakov?

Viac návodov: Súťaže