Ako nahlásime, že postupujúci žiak odrieka postup do vyššieho kola?

súťaže, postup do vyššieho kola, náhradník

Ak sa žiak z rôznych dôvodov nezúčastní vyššieho kola súťaže, je o tom potrebné informovať organizátora vyššieho kola:

Vo výsledkovej listine kliknite na X v riadku žiaka, ktorý odriekol postup do vyššieho kola:

Poznámka:
Ak odstupujúci žiak už mal vytvorenú registráciu do vyššieho kola, je potrebné najprv zrušiť túto jeho existujúcu registráciu:
Ako zrušiť nesprávnu registráciu do súťaže?

Takto sa zelené tlačidlo Potvrdiť postup posunulo nižšie pre nasledujúceho žiaka v poradí.

A pre vašu školu môžete zaregistrovať do vyššieho kola náhradníka:
Ako zaregistrujem postupujúceho žiaka do vyššieho kola súťaže cez výsledkovú listinu?

Poznámka:
- po uzatvorení registrácie do daného kola súťaže náhradníkov už nie je možné registrovať
- je nastavený limit, že náhradník za víťaza školského kola môže byť buď z 2. alebo maximálne z 3. miesta školského kola

Ako zaregistrujem náhradníka za postupujúceho žiaka?
Viac návodov: Súťaže