Ako môžem sledovať priebeh súťaže a upozorniť žiakov, ktorí ešte nezačali súťažiť?

Počas súťažného dňa môže učiteľ sledovať, ktorí žiaci už začali súťažiť a kedy skončili.

V module Súťaže kliknite na záložku Priebeh súťaže:

Pre niektoré súťaže, ak to organizátor povolil, tu uvidíte aj priebežné odpovede svojich súťažiacich. Výsledky žiakov však zatiaľ nie sú finálne. Vzhľadom na to, že niektoré otázky sú dopisovacie, komisia môže dodatočne uznať aj ďalšie odpovede ako tie, s ktorými sa rátalo pred súťažou.

Aby sa vám zobrazili najnovšie dáta, treba ich pravidelne načítať stlačením klávesy F5 - reload dát alebo stlačením ikony v ľavom hornom rohu obrazovky.

Žiakom, ktorí zatiaľ nezačali súťažiť, môžete poslať správu.
Buď pošlete správu všetkým, ktorí zatiaľ nezačali súťažiť - kliknutím na tlačidlo "Informovať súťažiacich, ktorí ešte nezačali súťažiť".
Alebo môžete zaškrtnúť len niektorých žiakov, potom stlačením tohto tlačidla sa pošle správa len im.

V prípade akýchkoľvek technických problémov nás kontaktujte na adrese sutaze@asc.sk

Viac návodov: Súťaže