Organizátor/RÚŠS - kde nájdem zoznam organizátorov okresných a krajských kôl?

súťaže, administrácia

Prihláste sa do administrácie súťaží:
Organizátor - ako sa prihlásim do prostredia pre administráciu súťaží?

Kliknite na kachličku Organizátori:

Zobrazí sa zoznam organizátorov súťaží s prístupom do administračného systému vo vašej oblasti pre vaše súťaže.

Môžete si ich vyselektovať podľa jednotlivých súťaží v hornej čiernej lište.
Každý prístup je špecifikovaný menom a emailovým kontaktom konkrétnej osoby, Inštitúciou poverenou realizáciou danej súťaže (CVČ, škola, iná organizácia), rozsahom prístupu (iba daný okres, alebo kraj a všetky okresy kraja).

Poznámka: V štandardnom pohľade sa zobrazuje práve platný aktuálny zoznam organizátorov.
Organizátor - kde zistím kto má aktuálne, alebo kto mal v minulosti prístup do administračného systému pre danú súťaž?

Aktuálny zoznam organizátorov okresných a krajských kôl vidia učitelia vo svojom školskom EduPage v module Súťaže. Aby vedeli, na koho sa môžu obrátiť v prípade organizačných otázok.

Viac návodov: Prístup pre organizátorov