Organizátor - ako vytlačiť diplom alebo potvrdenie o účasti v súťaži?

Najskôr je potrebné nastaviť údaje organizátora, ktoré sa budú tlačiť v hlavičke diplomu/potvrdenia. Toto nastavenie stačí spraviť pred prvým generovaním diplomov alebo potvrdení. Ostáva pre používateľa uložené. Ak potrebujete, viete údaje hocikedy opäť zmeniť.
Organizátor - ako nastavím údaje o organizácii, ktorá vydáva diplom alebo potvrdenie o účasti v súťaži?

Potom kliknite na kachličku Diplomy, Potvrdenia.

Vyberte súťaž, pre ktorú chcete tlačiť diplomy alebo potvrdenia. Taktiež je potrebné vybrať kolo a kategóriu. Zobrazia sa zúčastnení súžažiaci a ich výsledok v danej súťaži.

Poznámka: Ak potrebujete vystaviť diplom alebo potvrdenie za minulý ročník súťaže, zvoľte v hlavičke stránky daný školský rok.

Nastavte údaje o organizátorovi.

Tieto údaje sa budú tlačiť v hlavičke diplomu.

Zaškrtnite žiakov, ktorým chcete vytlačiť diplom alebo potvrdenie a stlačte tlačidlo Tlačiť diplomy a potvrdenia:

Podľa typu súťaže vyberte z ponuky diplomov. Alebo vhodný typ potvrdenia o účasti v súťaži:

Vyplňte dátum, meno predsedu komisie a funkciu. Ak chcete, môžete pripojiť scan podpisu.
Ako vyrobiť na podpise priesvitné (transparentné) pozadie?

Ak ste so vzhľadom spokojní, môžete diplom vytlačiť, uložiť do PDF alebo ho môžete poslať priamo žiakovi elektronicky cez EduPage.

Ako poslať diplomy elektronicky cez EduPage?

Ak ste poslali žiakom diplom cez EduPage, v stĺpci "Diplom poslaný" vidíte dátum a čas odoslania diplomu.

Poznámka: ak stĺpec nie je zobrazený, dajte si ho zobraziť cez ikonku Uvádzať stĺpce:
Ako zobraziť ďalšie informácie o žiakoch, ktoré nevidím (napr. triedu, ročník)?

Ako uvidí žiak/rodič diplom poslaný elektronicky cez EduPage?

Viac návodov: Prístup pre organizátorov