Organizátor - ako zadám žiakom body v okresnom alebo krajskom kole súťaže?

Pre súťaže, ktoré prebiehajú prezenčne vo vyšších kolách súťaží je možné zapísať dosiahnuté výsledky súťažiacich v administrácii súťaží.

Po prihlásení kliknite na kachličku Zadávanie bodov.

Zvoľte súťaž, súťažné kolo a kategóriu.
Takto sa vyberie zoznam prihlásených resp. zaregistrovaných súťažiacih do daného kola súťaže.

Pre každého zaregistrovaného súťažiaceho viete zapísať jeho výsledok po jednotlivých položkách v jednom okne.
Kliknite na hociktorú ikonu pera:

Poznámka: podľa pokynov organizátora pre niektoré súťaže je možné zadávať body až v deň súťaže. Dovtedy vidíte namiesto ikony pera ikonu hodiniek:

Zadajte body za jednotlivé položky danému súťažiacemu.
Medzi políčkami sa pohybujete stlačením šípiek hore/dole, resp. klávesou Enter sa dostanete na ďalšie políčko smerom nadol. Po poslednom políčku stlačením klávesu Enter sa hodnoty uložia a môžete zadať údaje pre ďalšieho žiaka.

Táto časť v Administrácii súťaží slúži len na zadávanie bodov.
Zadané body sa preniesli hneď do Výsledkovej listiny danej súťaže. Až v nej uvidíte súčet bodov a kto postupuje do vyššieho kola podľa nastavených kritérií:

Viac návodov pre administráciu súťaží:
Prístup pre organizátorov