Ako môžu súťažiť žiaci, ktorí bežne nepoužívajú konto v EduPage (napr. žiaci 1. stupňa ZŠ)?

Slovenčina Čeština

Žiaci 1. stupňa ZŠ sa bežne neprihlasujú do EduPage, komunikáciu so školou riešia za nich rodičia cez rodičovské konto.
Ako potom môžu žiaci súťažiť v súťažiach, napr. v súťaži iBobor, v ktorej sú aj kategórie pre 1. stupeň ZŠ?

Na to, aby mohli žiaci súťažiť, nemusia vedieť svoje prihlasovacie údaje do EduPage.

Učiteľ žiakov zaregistruje, vytlačí a rozdá im v deň súťaže súťažné kódy a žiaci si môžu spustiť súťažný test cez stránku onlineolympiady.sk zadaním svojho súťažného kódu.

Ako vytlačiť súťažné kódy pre žiakov?
Ako sa k súťaži pripojí žiak, ktorý nemá prístup do EduPage?

Pokiaľ sú žiaci doma a pravidlá súťaže umožňujú súťažiť aj z domu, potom môže učiteľ rozoslať kódy cez EduPage. Správa so súťažným kódom a informáciami príde aj do rodičovského konta. Ako poslať žiakom súťažné kódy a informácie o súťaži?

Rodičia môžu za svoje deti taktiež prejaviť záujem o súťaž: Žiak - ako môžem prejaviť záujem o konkrétnu súťaž?

Žiaci si cez rodičovské konto môžu tiež vyskúšať úlohy z predchádzajúcich ročníkov súťaže: Žiak - ako si vyskúšam súťažné úlohy z minulých ročníkov?

Ako zaregistrovať žiakov do prvého kola súťaže?

Viac návodov: Súťaže