Ako naimportovať údaje do EduPage?

Slovenčina Čeština

Aby bolo možné registrovať žiakov do predmetových olympiád, tieto údaje je potrebné naimportovať do EduPage z vášho školského informačného systému:

Údaje o triedach:

• Názov triedy
  • Ročník

Pred importom žiakov je potrebné naimportovať zoznam tried, pretože pri importe žiakov je potrebné načítať aj triedu, ktorú navštevuje.

Údaje o žiakoch:

• Trieda
  • Pohlavie

Ako naimportovať žiakov?

Voliteľné údaje:
    Tieto kroky nemusíte urobiť, ale pomôžu vám s organizáciou súťaží a môžu zlepšiť prípravu žiakov na súťaž.

Údaje o rodičoch:
    Ak zadáte žiakovi email na matku/otca - EduPage im pošle prihlasovacie údaje do EduPage. Cez tento prístup budú môcť sledovať termíny súťaží a budú vedieť podať aj súhlas so spracovaním osobných údajov, ktorý potrebný pre účasť v súťaži.

Tieto údaje sú potrebné na vytvorenie rodičovského prístupu:

• E-mailová adresa

Ako vytvorím kontá pre rodičov a pošlem im prihlasovacie údaje?

Údaje o učiteľoch:
    Ak chcete, aby na jednotlivé súťaže prihlasovali žiakov učitelia, môžete do EduPage zadať aj učiteľov. Učiteľ sa vie potom prihlásiť, registrovať žiakov, pozerať výsledkové listiny, prípade aj zadať žiakom testy z predošlých ročníkov súťaží.

Tieto údaje sú potrebné na vytvorenie prístupu pre učiteľov:

• E-mailová adresa

Ako hromadne vytvoriť prístup do EduPage pre učiteľov?