Kde nájdem výsledkové listiny predmetových olympiád a súťaží, ktorých povereným realizátorom je NIVAM

Výsledkové listiny z predmetových olympiád a súťaží, ktoré vyhlasuje Ministerstvo školstva, výskumu, vývoja a mládeže SR a ich zabezpečením poveruje Národný inštitút vzdelávania a mládeže, je možné nájsť priamo na stránke nivam.sk , v sekcii "Mládež", v časti "Olympiády".

V spodnej časti stránky je potrebné kliknúť na tlačidlo "VÝSLEDKOVÉ LISTINY OLYMPIÁDY / SÚŤAŽE"

Zobrazí sa nástroj, v ktorom je možné si vybrať súťaž, kolo, kategóriu, šk. rok a v prípade okresných a krajských kôl aj konkrétny okres a kraj.

Zobrazí sa výsledková lsitina s poradím súťažiacich a pri úspešných riešiteľoch súťaže aj s počtom dosiahnutých bodov.
TIež je možné si vybrať, či v zobrazení výsledkovej listiny bude informácia o škole žiaka, pedagógovi, ktoý ho na súťaž pripravoval či čiastkové bodové hodnotenie pri úspešných riešiteľoch.