Ako si prepojím EduPage eGovernment a Slovensko.sk?

eGovernment, eschránka, slovensko.sk, prepojenie

Pre správne fungovanie modulu eGovernment je potrebné prepojiť si Vašu schránku na slovensko.sk s EduPage.

Postup je jednoduchý:

1. V module eGovernment v sekcii "Nastavenia" zadajte IČO Vašej školy/inštitúcie a kliknite "Uložiť".

2. Vygenerujte si PDF - "Dodatok k DIZ - splnomocnenie".

3. Po vygenerovaní dokumentu kliknite "Podpísať a odoslať žiadosť". Podpis sa vykoná priamo v EduPage/aScOrbit - potrebujete ale mandátny certifikát.

4. Hotovo. Po podpise žiadosti EduPage/aScOrbit odošle Vami podpísanú žiadosť do Nases, ktorý pre Vašu školu/inštitúciu zaregistruje technický účet a vytvorí tak prepojenie. Budeme Vás informovať.

Poznámka:
Vašu školskú e-schránku bude môcť naďalej otvoriť aj priamo na slovensko.sk
Modul eGovernment nie je súčasťou aScAgenda Komplet, je spoplatnený samostatne.

Pozri aj:

Ako si pozriem správy, ktoré nám prišli do schránky na slovensko.sk

Ako zaradím správu zo schránky na slovensko.sk do modulu eGovernment

Pre školy: Ako v EduPage poslať správu, PDF súbor rodičovi alebo inštitúcii cez slovensko.sk

Ako odošlem jednu alebo viac správ cez schránku na slovensko.sk

Ako si inštitúcia bez právnej subjektivy ALEBO inštitúcia používajúca podschránku so suffixom prepojí EduPage eGovernment a slovensko.sk?

Čo prináša modul EduPage eGovernment?

aSc Registratúra - technické informácie

Ako skontrolujem platnosť autentifikačného certifikátu?