Žiak - ako môžem prejaviť záujem o konkrétnu súťaž?

záujem o súťaž, súťaže

V aplikácii EduPage v kachličke Súťaže, v časti Všetky sa ti zobrazujú súťaže, do ktorých sa môžeš zapojiť.

Vyber si súťaž a kliknutím na prázdne srdiečko sa vyroluje nové okno, v ktorom môžeš potvrdiť svoj záujem o súťaž, zistiť o súťaži viac informácií alebo si vyskúšať testy na trénovanie tejto súťaže z minulých ročníkov.
Súťažiam, o ktoré si už prejavil záujem, sa vyfarbí srdiečko na červeno a zobrazia sa v prvej záložke Moje súťaže, kde nájdeš aktuálne termíny a informácie o tvojom zapojení sa do súťaže.

Tvoj prejavený záujem sa zobrazí pani učiteľke alebo pánovi učiteľovi - školskému koordinátorovi súťaže. Cez Edupage budeš potom dostávať upozornenie na blížiace sa termíny súťaže.
Pre súťaže, ktoré budú prebiehať online ti poverená pani učiteľka/pán učiteľ cez EduPage oznámi registračný kód do súťaže.

Žiak - ako si vyskúšam súťažné úlohy z minulých ročníkov?

Viac návodov: Súťaže