Ochrana súkromia pri používaní EduPage AI

Všetky služby, ktoré ponúka EduPage AI, sú voliteľné. Škola sa rozhodne, či učitelia, žiaci alebo rodičia môžu túto službu využívať.

Navyše, vždy pred použitím služby je možné rozhodnúť sa, či ju použijú. Napríklad, či si dajú opraviť gramatiku v texte zápisnice.

Jediné miesto, kde používateľ nemôže vopred súhlasiť, je kontrola nevhodného obsahu správ. Z podstaty veci – ak je služba zapnutá, kontrolujú sa všetky správy. Užívateľ je na to upozornený hláškou pod oknom na písanie správy.

Služby AI zabezpečujú externé firmy. Údaje teda fyzicky odídu z EduPage, nepoužívajú sa však na žiadne trénovanie, ani ich externé firmy nikomu neodovzdajú. Uchovajú si ich 30 dní kvôli monitorovaniu kvality ich služby.

Celkovo však nie je dobré žiadne citlivé údaje, ako heslá, kódy či vojenské tajomstvá, písať do online priestoru.

Viac návodov: EduPage AI - umelá inteligencia