Rodič - Nechcem dostávať upozornenia zo školy v noci alebo cez víkend

EduPage vám umožňuje nastaviť si, kedy chcete dostávať správy a kedy naopak chcete mať pokojný čas a nemyslieť na školu. Toto nastavenie môžete v mobilnej aplikácii upraviť v sekcii "Nastavenia notifikácií - Pokojný čas."

Zvoľte si časové obdobie, počas ktorého vám má EduPage zobrazovať upozornenia. Napríklad, ak si nastavíte, že chcete dostávať notifikácie iba počas pracovného času od 07:00 do 18:00, po 18:00 už váš mobil nebude zobrazovať notifikácie z EduPage. Ak učiteľ zapíše známku, úlohu alebo pošle správu po 18:00, uvidíte ju až na druhý deň ráno.

Ak si nastavíte, že cez soboty a nedele nechcete dostávať upozornenia, zobrazia sa vám až v pondelok ráno o 7:00.

Toto nastavenie sa týka iba notifikácií v moblnej aplikácii.
Samotné údaje si môžete v EduPage kedykoľvek pozrieť, avšak nebudete na ne upozornení mimo zvoleného času.

Jedinou výnimkou sú „dôležité správy“ – tie vám budú doručené aj mimo zadaného "pokojného času".

"Pokojný čas" si nastavíte nasledovne:
Ako si nastaviť v akom čase dostávať notifikácie