Potrebujeme zmeniť názov školy na vysvedčení. Ako na to?

maturita, maturitná skúška, maturitné vysvedčenie, protokol o maturite, názov školy

Plný názov školy sa do finálnych dokumentov o maturitnej skúške podľa údajov zadaných v EduPage - Základné informácie.

V EduPage si otvorte Sprievodca / Základné informácie. Skontrolujte a prípadne prepíšte políčka meno školy, ulica, mesto, PSČ, štát.
Plný názov školy sa načíta zreťazaním týchto jednotlivých políčok:

Poznámka: Do niektorých tlačív sa načítava iba mesto. Preto je potrebné vyplniť jednotlivé políčka (Ulica, Mesto, PSČ,....) a celý názov školy sa z týchto políčok poskladá.
Prečo máme v názve školy na vysvedčení duplicitné údaje?

Ak potrebujete načítať do finálnych maturitných dokumentov iný špeciány názov školy alebo nastaviť rôzne názvy pre jednotlivé organizačné zložky školy:

Otvorte si v EduPage modul Agenda online - Číselníky - Školy. Otvorte si detaily pre daný záznam a vyplňte políčko Názov pre tlač:

Potom sa do finálnych maturitných dokumentov načíta tento zapísaný názov školy:

Názov školy potrebujeme na maturitnom vysvedčení mať v cudzom jazyku. Ako to nastaviť?
Viac návodov: Maturita