Ako vybrať žiakovi predmety, ktoré sa majú zobrazovať v obsahu štúdia?

Predmety sa študentovi automaticky načítajú z EduPage z nastavení hodín. V každej hodine učiteľ na začiatku roka vyberie, či je hodina s celou triedou, alebo učí iba konkrétnu skupinu žiakov z triedy.
Ako skontrolujem, či mám v hodine vybratých správnych žiakov?

Podľa tohto nastavenia EduPage vie, aké hodiny ktorý študent počas štúdia absolvoval.

Sú situácie, keď nemáte v zozname všetky hodiny, ktoré študenti absolvovali. Napr. ak ste začali používať EduPage neskôr. Alebo učitelia nemali správne nastavených žiakov v hodinách. V takomto prípade môžete manuálne upraviť zoznam predmetov, ktoré majú byť zahrnuté v obsahu štúdia na maturitnom vysvedčení.

Nastavte sa na konkrétneho žiaka. Ak daný predmet nemá figurovať na maturitnom vysvedčení v Obsahu štúdia, jednoducho ho vymažte.

Ak niektorý predmet chýba, môžete ho pridať manuálne:

Viac návodov: Obsah štúdia