Prečo sa mi nezobrazujú v celkových štatistikách končiaci žiaci? (deviataci, maturanti,...)

Ak sa v štatistikách nezobrazujú údaje za končiacich žiakov, problém je v nastavení dátumu klasifikácie.

Otvorte nastavenia triednej knihy a skontrolujte, či máte správne zadané dátumy pre uzavretie dochádzky. Tento dátum by mal zodpovedať skutočnosti - tj. dátum pred klasifikačnou poradou, ku ktorému sa uzatvára dochádza a známky.

Pokiaľ tieto dátumy nie sú správne nastavené, aj na karte žiaka môžete vidieť, že tu svieti upozornenie, že žiak má nastavené ukončenie štúdia pred dátumom klasifikácie. Takíto žiaci sa do štatistík nezapočítavajú. Treba upraviť dátum klasifikácie a dať dotknutým triedam znova prepočítať štatistiky.

Viac návodov: Štatistiky a výkazy