Kde budem zapisovať výsledky z písomnej časti MS?

maturita, maturitná skúška, výsledky

1. externá časť písomnej skúšky - EČ
Výsledky externej časti sa do EduPage naimportujú potom ako ich NIVAM (zlúčený NÚCEM) vyhodnotí a zverejní.
V module Maturita ich uvidíte v časti Výsledky.
Ako načítame do EduPage výsledky externej časti (EČ) z portálu CVTI-ŠVS BB?

2. interná časť písomnej skúšky - PFIČ
V module Maturita otvorte sekciu Výsledky. Dvojklikom si otvorte detaily pre jedného žiaka.

Tip: Predsedu školskej maturitnej komisie zadajte naraz pre všetkých takto: Kde nastavím predsedu školskej maturitnej komisie (ŠMK)?

Zadajte čiastkové výsledky PFIČ pre daný predmet. Zo zadaných hodnôt sa vypočíta celkové hodnotenie v percentách.

Čiastkové výsledky môžu do EduPage zapisovať aj priamo poverení učitelia:
Ako vedia učitelia zadávať čiastkové výsledky z internej časti skúšky PFIČ a ÚFIČ?

3. výsledky žiakov bilingválneho štúdia z minulého roka
Títo žiaci vykonali MS zo SJL vo 4. ročníku. Ich výsledky sa prenesú automaticky do časti Maturita / Výsledky.

Výsledky zatiaľ žiaci neuvidia. Až keď ich dáte zverejniť.
Ako zverejním maturantom výsledky jednotlivých častí maturitnej skúšky EČ, PFIČ, ÚFIČ?

Viac návodov: Maturita