Hromadné operácie k maturitnému rozvrhu

hromadné operácie, hromadne, hromadné, maturitný rozvrh

Hromadné operácie viete využiť v časti Rozvrh pre tieto úkony:

1. Ak potrebujete sami určiť konkrétnu maturitnú komisiu ÚFIČ pre konkrétnych žiakov.
Poznámka: štandardne vy sami nemusíte určovať maturitnú komisiu jednotlivým žiakom. Generátor sám určí optimálne rozloženie žiakov do komisií podľa maturitného predmetu.

V časti Rozvrh / Rozpist ÚFIČ najprv vyberte a označte maturantov.
Potom zvoľte funkciu Hromadné operácie, vyberte typ operácie Nastaviť a uzamknúť komisiu ÚFIČ :

Túto operáciu využijete, ak ste pre niektorý predmet vytvorili rozpis sami a len ho chcete do systému zapísať (napr. PČOZ) alebo ak pre konkrétnu podmnožinu maturantov potrebujete nastaviť konkrétnu maturitnú komisiu.
Ako nastaviť, že študenti musia byť skúšaní konkrétnou komisiou?
Ako nastaviť, že žiaci bilingválneho štúdia musia byť skúšaní konkrétnou komisiou?

2. Ak potrebujete označiť pre viac študentov že ich maturitný rozpis ÚFIČ pre tento predmet nemá vytvárať generátor.

V časti Rozvrh / Rozpist ÚFIČ najprv vyberte a označte maturantov.
Potom zvoľte funkciu Hromadné operácie, vyberte typ operácie Generátor:

3. Ak potrebujete hromadne nastaviť, ktorí žiaci maturujú v druhom termíne - majú rozvrh č.2
Maturujeme v dvoch termínoch. Ako vygenerovať maturitný rozpis?

V časti Rozvrh / Prehľad vyberte a označte maturantov.
Zvoľte funkciu Hromadné operácie a vyberte typ operácie Nastaviť číslo rozvrhu.

4. Ak potrebujete nastaviť skupinu písomnej formy EČ a PFIČ.
Ako pripravíme maturitný rozvrh pre písomné skúšky EČ a PFIČ ?

V časti Rozvrh / Písomná forma najprv vyberte a označte maturantov.
Zvoľte funkciu Hromadné operácie, vyberte typ operácie Nastaviť skupinu PFIČ a vyberte predmet a skupinu.

5. Ak potrebujete sami ručne - mimo generátora - nastaviť termín ústnej skúšky ÚFIČ pre niektorý predmet alebo nastaviť termín praktickej skúšky PČOZ.
Môžem pre niektorý predmet nastaviť termín ústnej skúšky ručne - mimo generátora?

V časti Rozvrh / Rozpist ÚFIČ najprv vyberte daný predmet a označte maturantov.
Potom zvoľte funkciu Hromadné operácie a vyberte typ operácie Nastaviť skupinu ÚFIČ.

Viac návodov: Maturita