Ako uložiť finálnu verziu vygenerovaného maturitného rozvrhu?

maturita, maturitný rozpis, generovať, editor maturít, uložiť rozvrh, záloha maturitného rozvrhu

Ak ste s maturitným rozvrhom spokojný, neváhajte ho uložiť do rozpisu študentov.
Rozvrh, ktorý uložíte, sa stáva platným rozpisom študentov.
Študenti ho ešte neuvidia.
Až keď im ho zverejníte:
Ako zverejním našim žiakom maturitný rozpis písomnej alebo ústnej časti MS?

V Editore maturít kliknite na Uložiť do rozpisu študentov.

V prípade, že sa teraz rozhodnete počítač vypnúť a vrátiť sa k práci s maturitným rozvrhom neskôr, prípadne na inom počítači, otvorí sa vám posledný uložený maturitný rozpis.

V editore maturít viete upravovať zobrazený rozpis, dať znova generovať, "hrať sa" s rôznymi vstupmi pre generátor. Hľadať najlepšiu verziu rozpisu.
Kým ju nedáte "uložiť do rozpisu študentov", ostáva iba zobrazená v tomto aktuálnom okne prehliadača.

Alebo zobrazenú verziu viete uložiť ako Zálohu. Pri ukladaní zvoľte pod akým číslom si tento variant "odložíte":

Takto si viete pripraviť viac variánt rozvrhu.
Uložené zálohy sú označené číslom a dátumom uloženia.
Uložený variant maturitného rozpisu načítate do editora kliknutím na tlačidlo "Otvoriť":

A opäť, kým nedáte zobrazenú verziu uložiť do rozpisu študentov, ostáva iba zobrazená v editore maturít.

Ako zverejním našim žiakom maturitný rozpis písomnej alebo ústnej časti MS?
Viac návodov: Maturita