Opravná/náhradná maturitná skúška - prihlásenie študentov z minulého školského roka

opravná, opravné, náhradná, náhradné, maturita, maturitná skúška

Študenti z minulého školského roka, ktorí v riadnom termíne neuspeli na MS alebo si riadny termín nahrádzajú.

1. V module Maturita v časti Úvod kliknite na Upraviť. Zvoľte predchádzajúci školský rok, resp. rok, v ktorom bol vašim študentom. Zobrazia sa triedy z toho šk. roku a v nich si nájdite a zaškrtnite daného študenta.

Poznámka: Ak sa jedná o septembrový termín a v EduPage sa ešte zobrazuje predchádzajúci šk. rok, tak najprv prepnite vľavo dolu pohľad na budúci školský rok.

2. Nastavte študentovi predmet(y), ktorý(é) si opravuje.
Prejdite do časti Prihlasovanie a kliknite na meno opakujúceho študenta.
V novom okne kliknite na Vyplniť prihlášku.
Nastavte termín MS.
A nastavte predmet/y pre opravnú skúšku.

3.
Opakujúcemu maturantovi sa načíta jeho číslo protokolu z predchádzajúceho školského roka.

4.
Študent potom už figuruje v module Maturita a pracujete s ním v EduPage ako s ostatnými maturantmi.

Viac návodov: Maturita