=Prihlasovanie na maturitu

maturita, maturitná skúška, prihlasovanie, predmety

starý postup z roku 2023/2024
aktuálne je

Ako spustíme prihlasovanie na riadny termín MS?
Vysvedčenia/Výpisy
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zájdite do časti Vyučovanie - Maturita.

Najskôr je potrebné nastaviť obdobie odkedy dokedy sa môžu študenti prihlasovať na maturitu. Kliknite na Prihlasovanie a následne na Nastavenia.

Môžete tiež zvoliť, ktoré predmety sú povinné. To znamená, ktoré predmety si každý maturant musí vybrať.
Kde nastaviť, z ktorých predmetov je možné maturovať na našej škole?

Po nastavení prihlasovania na maturity sa zobrazí zoznam maturantov.

POZNÁMKA: Predtým je však potrebné nastaviť študentom, že maturujú.
Ako vytvorím zoznam maturantov?

Študentov môžete správou informovať o začiatku prihlasovania. Počas prihlasovania môžete priebežne kontrolovať, kto sa už prihlásil. Ak sa blíži koniec termínu prihlasovania, tak na to môžete neprihlásených študentov opätovne upozorniť prostredníctvom správy.

Študent sa môže na maturitnú skúšku (MS) prihlásiť buď cez aplikáciu EduPage alebo cez webové rozhranie. Študent - prihlasovanie maturitných predmetov
Rodič má tiež o prihlasovaní prehľad Rodič - prihlasovanie maturitných predmetov

Priebežne si môžete kontrolovať kto už vyplnil prihlášku a ak sa niekto napr. pomýlil, tak to viete opraviť kliknutím na jeho meno a tlačidlo Upraviť.

POZNÁMKA: Predmet slovenský jazyk a literatúra je povinný predmet, pri ktorom študenti maturujú zo všetkých častí MS, a preto nie je potrebné vyberať jednotlivé časti MS. To isté platí pre maďarský jazyk a literatúru na školách s vyučovacím jazykom maďarským.

Maturita
Nahlasovanie zoznamu študentov a predmetov na CVTI SR - ŠVS BB
Ako nastavím študentom ich zvolené maturitné predmety?