Ako zmeniť bankový účet školy?

bankový účet, zmena bankového účtu, rovnaký účel

English Slovenčina

V prípade, že škola zmení bankový účet z rôznych dovodov (napr. škola si otvorila účet v inej banke), tak túto zmenu je potrebné zaznamenať aj na EduPage. Keďže ide o zmenu bankového účtu na rovnaký účel, škola využije nástroj Zmeniť účet:

Zadáte označenie účtu (názov účtu, ktorý sa zobrazuje rodičom v EduPage aplikácií), IBAN a názov účtu ako ho máte vedený v banke. Zmenu účtu nezabudnite uložiť:

HOTOVO! V nastaveniach platieb teraz vidíte starý účet (neaktívny) a nový účet. Bankový účet zadaný v predpisoch sa automaticky zmenil na aktívny účet, takže už nič nemusíte v predpisoch meniť. V Platbách si viete filtrovať platby prijaté na starý účet aj nový účet.

Ako nastaviť EduPage tak, aby nahrával a pároval platby z bankového účtu automaticky viac krát denne si pozrite tu - Automatické nahrávanie platieb - prehľad a aktivácia