Informácia o odoslaní správy

Pri posielaní správy cez EduPage vás systém pred odoslaním správy informuje, ako sa adresáti o správe dozvedia.
Ako poslať správu žiakom, rodičom a učiteľom?

Prvá skupina adresátov sú tí, ktorí majú mobilnú aplikáciu EduPage. Títo používatelia sa o správe dozvedia okamžite prostredníctvom notifikácie na mobile.

Druhá skupina adresátov nemá mobilnú aplikáciu, takže sa o správe dozvedia po prihlásení sa na EduPage stránku. Môžete adresátov upozorniť na správu emailom.
Pozn: Treba mať pritom na pamäti, že e-mail nie je 100% spoľahlivý. Správa môže skončiť v spame. Niektorí používatelia si tiež e-maily nečítajú denne.

Tretia skupina sú adresáti, ktorí nemajú zadanú e-mailovú adresu v EduPage. Správu si prečítajú, keď sa najbližšie prihlásia na EduPage stránku. Nemôžeme ich však upozorniť emailom.

Ak potrebujete komunikovať s rodičmi, vytvorte im rodičovské kontá. Pokiaľ sa rodičia hlásia do EduPage žiackym kontom, o správe poslanej rodičom sa nedozvedia. =I am new. Please edit me.

Viac návodov: Ako poslať správu žiakom, rodičom a učiteľom?