Ako odoslať údaje do Centrálneho registra RIS?

centrálny register, ris, dávka, odoslať

Prihláste ako na vašu stránku ako administrátor. V úvodnom pohľade sa zrolujte dole a kliknite na Centrálny register RIS.

Zobrazí sa Vám modul RIS. Kliknite na Odosielanie údajov.

Vyplňte prihlasovacie meno a heslo (školám ich posiela Ministerstvo školstva) a kliknite na Komunikovať so serverom centrálneho registra.

Vpravo od toho tlačidla sa zobrazuje počet osôb posielaných do RISu. Ak osoby nie sú identifikované, tak je tam údaj, koľko osôb treba identifikovať. Ak u niektorých nie sú vyplnené všetky povinné údaje, tak je tam informácia, koľkým osobám ich treba doplniť. Dole je zoznam osôb s informáciou, či sú identifikované a odoslané údaje.

Po kliknutí na Komunikovať so serverom CR sa EduPage snaží neustále dávku odoslať. Nie je teda nutné sledovať tento proces. Môžete kľudne pracovať na niečom inom, prípadne počítač vypnúť a na nasledujúci deň skontrolovať, či bola dávka odoslaná.

Rezortný informačný systém (RIS aScAgenda online)